Do Druku

Żółty pakiet urodzinowy

Ahoj! Czy robienie grafik to dla Ciebie dramat, a wszelkie zasady kolorów, kompozycji czy estetyki w dyplomach czy zaproszeniach to magia? A może po prostu brakuje Ci czasu lub pomysłów ?

Pobierz darmowe pliki do druku i zaskocz klientów dodatkiem do swojej ofert urodzinowej. Wyrusz z nami po skarb i ciesz się gotowymi narzędziami.

Zaproszenia

Pobierz, drukuj i korzystaj z gotowych zaproszeń na urodziny! Różne propozycje idealnie sprawdzają się jako ciekawy dodatek do Twojej oferty. Animatorze wychodź poza schematy i daj od siebie coś więcej.

Identyfikatory

Świetne narzędzie na zbieranie dziecięcych aktywności czy punktów! Wydrukuj i wykorzystuj podczas dużych eventów, kiedy drużyny walczą o zwycięstwo. Cudowne rozwiązanie, kiedy prowadzisz małe imprezy, na których wykorzystujesz elementy rywalizacji. A może na półkoloniach czy obozach potrzebujesz kreatywnej tablicy do zbierania punktów ? Mamy dla Ciebie dwa wzory żółtych identyfikatorów, w które z łatwością wkleisz, wstemplujesz czy wpiszesz osiągnięte cele i zaskoczysz swoich uczestników profesjonalnym przygotowaniem.

Dyplom na straszny bal 

Mamy dla Ciebie w 100% gotowy szablon dyplomu na straszny bal. Wystarczy go pobrać, wydrukować i rozdać na zakończenie! Dziecinnie proste, prawda? Pamiętaj, że dzieciaki kochają otrzymywać dyplomy. Zaskoczy ich i daj wspaniałą pamiątkę wspólnej zabawy.

Strasznie udanej imprezy życzymy! 

Dyplomy na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Kreatywne Dyplomy na Dzień Babci i Dziadka świetnie sprawdzą się jako prezent w dniu ich święta. Dyplomy są wykonane w dwóch wersjach. Pierwszy pakiet zawiera dyplomy z miejscem przeznaczonym na kreatywny rysunek/malunek dziecka. Drugi pakiet zawiera poza miejscem na rysunek/ malunek dodatkowe pole, gdzie można wkleić zdjęcie dziecka (lub logo firmy). To narzędzie pozwoli dzieciom na niesamowitą zabawę i pobudzi ich kreatywność, a dziadkowie będą z dumą patrzeć na swój dyplom wykonany przez ich wnuki.

Wydrukuj (format A4) i wykorzystaj dyplomy do zajęć z dziećmi lub udostępnij na swoim fanpage do pobrania bezpośrednio przez rodziców.

4 wersje dyplomu na wystrzałową imprezę

Przed Tobą impreza karnawałowa, bal przebierańców czy jeszcze inna okazja do wspaniałej zabawy ? Jeśli tak, to mamy dla ciebie 4 wzory dyplomów! Przy ich wykorzystaniu, w bardzo łatwy sposób podziękujesz uczestnikom za wspólną zabawę. Pamiętaj taki miły gest – na pewno zostanie zapamiętany na długo.

Dlaczego aż 4 różne dyplomy ? Dajemy ci w ten sposób wybór, Ty sam decydujesz który z nich najlepiej charakterem pasuje do Twojej imprezy.

Mini poradnik „jak zorganizować bal”

To zbiór przydatnych porad organizacyjnych w pigułce. Jest to doskonałe uzupełnienie Twojego zlecenia. Umawiając termin na bal, daj się zapamiętać jako profesjonalista i wręcz klientowi poradnik, dzięki któremu zorganizuje swój bal jeszcze lepiej. 

 

W poradniku znajdziesz rady dotyczące:

-Informacji organizacyjnych dla dzieci i rodziców. 

-Porady dotyczące umieszczenia dekoracji. 

-Wskazówki jak zabezpieczyć miejsce zabawy. 

-Zalecenia odnośnie miejsca z przekąskami. 

 

Dzięki tym wskazówkom zapewnisz sobie komfort i swobodę pracy oraz sprawisz, że bal będzie przebiegał gładko i bezpiecznie.