Przydasie Animacyjne

Animatorze, dlaczego warto mieć ze sobą checklistę na animacje?

  • ze spokojną głową jedziesz na zlecenie 
  • nie zapomnisz o potrzebnych rzeczach i spakujesz je wszystkie po animacji
  • w trakcie imprezy masz „przypomnienie” zabaw spisane w jednym miejscu
  • profesjonalnie podchodzisz do swojej pracy
Zatem pobieraj i korzystaj z żółtej checklisty idealnej na każdą imprezę!

Checklista na strrraszną imprezę

Tym razem mamy dla Ciebie checklistę dedykowaną na straszne animacje!

Co dzięki niej zyskasz?

  • gotowe narzędzie do działania, dzięki któremu zminimalizujesz czas poświęcony na pakowanie potrzebnych rzeczy,
  • unikniesz stania i zastanawiania się co jeszcze, czy o czymś nie zapomniałem…
  • zapewni Ci spokój i komfort pracy. 

Pobieraj i sprawdź naszą checklistę! 

Planer miesięczny

Zaplanuj z nami dobry rok! Doświadczeni animatorzy z naszego teamu, którzy prowadzą własne firmy i jednocześnie zarządzają swoimi zespołami przygotowali must have dla każdego.

Już teraz pobierz planer miesięczny, prawdopodobnie jedyny taki w którym to przeznaczyliśmy najwięcej miejsca na notatki dotyczące weekendowych zleceń. Dzięki takiej stronie planera lepiej się zorganizujesz – bo widzisz jednocześnie wszystkie dni każdego miesiąca. Już nie zapomnisz o żadnym zleceniu, czy ważnej dacie. Doskonale też prezentuje się gdy umieścimy wszystkie 12 stron nad biurkiem.

Monitor nawyków

Możecie pobrać również monitor nawyków. Dzięki tabeli dobrych nawyków łatwiej zadbać o systematyczność ważnych dla Ciebie czynności. Jeśli wprowadzamy nowe nawyki, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni, zdarza nam się o nich zapomnieć. Nasz monitor nawyków sprawi, że już o niczym nie zapomnisz. Systematyczność jest kluczowa gdy chcemy być skuteczni w działaniu. My w nasz wpisujemy np. 30 min dziennie tańca, lub 30 min poświęcone dziennie na czytanie książek. Narzędzie to pomoże Ci się rozwijać w twoim stylu!

Podsumowanie miesiąca

Ewaluacja jest kluczem do sukcesu? Brzmi poważnie? Dzięki naszemu arkuszowi podsumowania miesiąca będzie to przyjemne wyciąganie wniosków. Specjaliści są zgodni: gdy zapisujesz swoje cele, marzenia i kontrolujesz postępy w ich realizacji jesteś bardziej skuteczna. Spróbuj- wyciągaj wnioski z błędów i z sukcesów! Doceniaj siebie i realizuj swoje marzenia!