MUZYKA,MIKROFON,
AKCJA NA SCENIE

Gotowe pomysły na animacje ze sceny

OPIS SZKOLENIA

Muzyka, Mikrofon, Akcja na Scenie to starannie wyselekcjonowane gry, zabawy i choreografie, które idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju eventy, festyny czy pikniki. Szkolenie od początku do końca przekazuje praktyczną wiedzę jak animować dużą publikę zgromadzoną pod sceną. Nie zabraknie również gotowych i sprawdzonych rozwiązań na żarty, gagi i openery, które rozbawią każdego niezależnie od wieku, a także TikTokowych trendów uwielbianych przez młodzież i dzieci. Uczestnicy na zajęciach będą mieli okazję poznać nowość Gry Ekranowe, których nie było na żadnym innym szkoleniu. Czyli jak za pomocą telewizora lub projektora ustawionego na scenie można zaangażować duży tłum ludzi.

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI?

PRAKTYCZNA WIEDZA
  • Zdobycie umiejętności w pracy animatora
  • Praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień
  • Gotowe narzędzia do pracy
WARTOŚĆ DODANA
  • Rozwój osobisty
  • Nawiązanie nowych kontaktów w branży
  • Motywacja i inspiracja do pracy
WSPARCIE PO SZKOLENIU
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Dostęp do grupy na Facebooku
  • Certyfikat ukończenia szkolenia

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Szkolenie MMA na Scenie przeznaczone jest dla animatorów, wodzirejów, DJ’ów, konferansjerów, artystów i wszystkich osób, występujących na scenie. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę a dużymi eventami czy jesteś już starym scenicznym wyjadaczem, na szkoleniu poznasz wiele ciekawych pomysłów, zatańczysz zupełnie nowe choreografie, wzbogacić repertuar o zabawne gagi i nauczysz się animować za pomocą gier ekranowych.

PROGRAM

Szkolenie trwa 8 godzin

Godziny: 10:00 – 18:00

1 OPENER

Gotowe pomysły i sprawdzone gry, które rozgrzeją uczestników od pierwszych minut animacji na scenie. To niezwykle istotne, aby zaskarbić sobie sympatię publiki już na starcie i żeby chciała z nami współpracować do końca. Aby to się stało, należy odpowiednio rozgrzać całe towarzystwo.

 

2 TAŃCE ANIMACYJNE cz. I

10 zupełnie nowych choreografii do uwielbianych przez dzieci i młodzież wykonawców takich jak: EKIPA, SANAH czy MATA. To obecnie czołowi polscy artyści, którzy szybko zyskali ogromną popularność. Na szkoleniu będzie ich jeszcze więcej.

 

3 MIXY MUZYCZNE

Mixy sprawdzają się na dosłownie każdej imprezie, dlatego nie rezygnujemy z nich, a wręcz zaprezentujemy nowe, ulepszone wersje. Czerpiemy pomysły z TikTokowych trendów i wplatamy w nie najnowsze hity, które zyskały ogromną popularność na tej platformie.

 

4 GAGI I ŻARTY SCENICZNE

To krótkie skecze, które rozbawią każdego niezależnie od wieku. Nadają się idealnie pomiędzy animacjami lub występami artystycznymi. Nie wymagają żadnych przygotowań, a ich siła bierze się z prostoty. Skracają dystans między publiką a osobą na scenie i są zapamiętywane na długo.

 

5 KONKURSY SCENICZNE

Konkursów jest więcej niż gwiazd na niebie, ale nie każdy nadaję się na scenę. Na szkoleniu zaprezentujemy takie, które wywołają wiele śmiechu i będą widowiskowe, aby nie tylko uczestnicy dobrze się bawili, ale również obserwatorzy.

 

6 GRY EKRANOWE

Totalna NOWOŚĆ, czego nie było jeszcze na naszym żadnym innym szkoleniu. Gry ekranowe to animowanie publiki za pomocą telewizora lub obrazu wyświetlanego z projektora. Mogą angażować setki osób jednocześnie, a przy tym dostarczają ogromną dawkę emocji. Wystarczy włączyć przygotowany przez nas program i obserwować jak dzieje się magia.

 

7 TAŃCE ANIMACYJNE cz. II

W drugiej części zaprezentujemy choreografie prosto z TikTokowych przebojów, które oparte są o taneczne trendy znane na całym świecie. Często animatorzy zaskakiwani są przez dzieci nowymi krokami, pora pokazać naszym podopiecznym, że animator również jest na czasie i umie w TikToki.

 

8 RADY W PIGUŁCE

Każdy rodzaj i forma animacji rządzi się swoimi prawami. Inaczej należy zachować się na prywatnych urodzinach w ogrodzie, a inaczej na scenie. W tym punkcie programu zebraliśmy wszystkie najważniejsze rady, wskazówki i pomysły, które sprawdzą się przed dużą publiką.

GALERIA ZDJĘĆ

Masz pytania? Porozmawiajmy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI