MUZYKA, MIKROFON,
AKCJA PARTY

Gotowe pomysły i uniwersalne
narzędzia na każdą imprezę

OPIS SZKOLENIA

Muzyka, Mikrofon, Akcja Party to kolejna odsłona naszych szkoleń. Tym razem zaprezentujemy materiał, który świetnie sprawdzi się na dosłownie każdej imprezie. Niezależnie czy jest to bal karnawałowy, studniówka, wesele, piknik rodzinny, duży event firmowy czy kameralna 18-stka. Postawiliśmy na uniwersalność, aby jak najwięcej osób mogło czerpać garściami z naszych pomysłów i narzędzi. Po tym szkoleniu nie zaskoczy Cię już żadne wydarzenia, bo będziesz mieć pełen wachlarz możliwości, które dowolnie dopasujesz do charakteru imprezy. Na naszych zajęciach nie zabraknie stałych punktów programu, takich jak: zabawy do muzyki, tańce animacyjne oraz mixy. Oczywiście będą to zupełnie nowe rzeczy, ale w sprawdzonej formule. Możecie też liczyć na kolejną dawkę nowych gier ekranowych i konkursów z rekwizytami. Zupełną nowością będą natomiast gry pełnometrażowe z kategorii „party games”, które idealnie nadają się na mniejsze grupy i dostarczą wielu emocji.

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI?

PRAKTYCZNA WIEDZA
  • Zdobycie umiejętności w pracy animatora
  • Praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień
  • Gotowe narzędzia do pracy
WARTOŚĆ DODANA
  • Rozwój osobisty
  • Nawiązanie nowych kontaktów w branży
  • Motywacja i inspiracja do pracy
WSPARCIE PO SZKOLENIU
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Zniżki na produkty MMA
  • Certyfikat ukończenia szkolenia

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Szkolenie MMA Party przeznaczone jest dla wszystkich animatorów, wodzirejów, DJ’ów oraz konferansjerów, którzy prowadzą najróżniejsze imprezy, od kameralnych bali karnawałowych po duże eventy. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę animacją czy jesteś już starym wyjadaczem, na szkoleniu poznasz wiele ciekawych pomysłów na zabawy, zatańczysz zupełnie nowe choreografie, wzbogacisz repertuar o ciekawe propozycje konkursów i nauczysz się animować za pomocą gier ekranowych.

PROGRAM

Szkolenie trwa 8 godzin

Godziny: 10:00 – 18:00

 

 

1 ZABAWY NA ROZGRZEWKĘ

Szybkie i angażujące zabawy, które nie wymagają żadnego przygotowania i można je przeprowadzić w dowolnym momencie . Idealnie nadają się na początek imprezy, aby rozgrzać uczestników na starcie, przełamać pierwsze lody oraz zintegrować grupę.

 

2 MIXY MUZYCZNE

Mixy to stały punkt naszych szkoleń i rewelacyjne narzędzia, które sprawdzają się na dosłownie każdej imprezie. Wiemy, że na nasi kursanci stale z nich korzystają i bardzo je sobie chwalą, dlatego nie rezygnujemy z nich, a wręcz zaprezentujemy nowe, ulepszone wersje.

 

3 KONKURSY

Na poprzednich edycjach naszych szkoleń po raz pierwszy zaprezentowaliśmy konkursy, które łatwo przygotować, a niosą ze sobą potężną dawkę pozytywnych emocji. Konkursy spotkały się z tak dużą aprobatą naszych kursantów, że postanowiliśmy przygotować kolejne, zupełnie nowe propozycje.

 

4 TAŃCE ANIMACYJNE

Nie wyobrażamy sobie naszego szkolenia bez chociaż jednego bloku tanecznego. Tym razem na warsztat wzięliśmy choreografie do ponadczasowych hitów, które od lat królują na parkietach wszelakich imprez.

 

5 GRY PEŁNOMETRAŻOWE

Są to gry, z kategorii „party games”, które po raz pierwszy zaprezentujemy na szkoleniu. Można je prowadzić zarówno dla mniejszych jak i większych grup. Nie wymagają wielu przygotowań, są proste w tłumaczeniu i angażują wszystkich bez wyjątku. Cechują się dłuższą rozgrywką od przysłowiowych pięciominutowych zabaw.

 

6 GRY EKRANOWE

Gry ekranowe to animowanie publiki za pomocą telewizora lub obrazu wyświetlanego z projektora. Mogą angażować setki osób jednocześnie, a przy tym dostarczają ogromną dawkę emocji. Na tę edycję szkolenia przygotowaliśmy zupełnie nowe gry, które naszym zdaniem sprawdzą się jeszcze lepiej od poprzednich.

 

 

 

 

TERMINARZ SZKOLEŃ

25.03.2023
Warszawa
499 zł
Weź udział

GALERIA ZDJĘĆ

Masz pytania? Porozmawiajmy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI