MUZYKA, MIKROFON,
AKCJA TEEN

Gry, zabawy, tańce oraz gotowe
narzędzia na animacje dla młodzieży

OPIS SZKOLENIA

Muzyka, Mikrofon, Akcja Teen to kolejna odsłona naszych szkoleń. Tym razem chcemy zaprezentować cały wachlarz gier, zabaw i tańców animacyjnych dla nastolatków. Krąży powszechna opinia, że to najtrudniejsza grupa wiekowa, dlatego na zajęciach postaramy się obalić ten mit. Możesz zatem liczyć na zupełnie nowe mixy, gry ekranowe i choreografie – czyli sprawdzona formuła w nowym wydaniu. Dodatkowo zaprezentujemy wiele różnych zabaw, które świetnie sprawdzą się podczas animacji dla młodzieży, a także pokażemy zastosowanie chusty animacyjnej dla tej właśnie grupy wiekowej. Na każdym szkoleniu staramy się wprowadzić nową kategorię zabaw i nie inaczej będzie tym razem. Zaprezentujemy Tobie totalną nowość, jaką są nasze muzyczne quizy. Wszystkie zabawy oraz tańce odbywać się będą do najnowszej muzyki, którą młodzież obecnie najchętniej słucha. Dzięki temu będziesz również na bieżąco z najnowszymi trendami muzycznymi. Po szkoleniu otrzymasz WSZYSTKIE materiały, które prezentowane będą na szkoleniu: choreografie w formie video oraz muzykę do nich, mixy w plikach mp3, gry ekranowe oraz opisy wszystkich zabaw. Dzięki temu nie musisz nic notować ani nagrywać na zajęciach, a materiały które od nas otrzymasz możesz użyć od razu w swojej pracy.

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI?

PRAKTYCZNA WIEDZA
  • Zdobycie umiejętności w pracy animatora
  • Praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień
  • Gotowe narzędzia do pracy
WARTOŚĆ DODANA
  • Rozwój osobisty
  • Nawiązanie nowych kontaktów w branży
  • Motywacja i inspiracja do pracy
WSPARCIE PO SZKOLENIU
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Zniżki na produkty MMA
  • Certyfikat ukończenia szkolenia

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Szkolenie MMA Teen przeznaczone jest dla wszystkich animatorów, nauczycieli, wodzirejów oraz DJ’ów, którzy pracują z nastolatkami. Przekazana na szkoleniu wiedza oraz otrzymane po nim narzędzia pomogą w prowadzeniu zarówno kameralnych animacji jak i dużych imprez dla młodzieży. Jeśli masz problem z wymyśleniem ciekawych zajęć dla tej grupy wiekowej, to szkolenie jest dla Ciebie! Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę animacją czy jesteś już starym wyjadaczem, na szkoleniu poznasz wiele ciekawych pomysłów na zabawy, zatańczysz zupełnie nowe choreografie, wzbogacisz repertuar o innowacyjne quizy i nauczysz się animować za pomocą gier ekranowych.

PROGRAM

Szkolenie trwa 8 godzin

Godziny: 10:00 – 18:00

 

 

1 ICEBREAKERY

Szybkie i angażujące zabawy, które nie wymagają żadnego przygotowania i można je przeprowadzić w dowolnym momencie . Idealnie nadają się na początek imprezy, aby rozgrzać uczestników na starcie, przełamać pierwsze lody oraz zintegrować grupę.

 

2 MIXY MUZYCZNE

Mixy to stały punkt naszych szkoleń i rewelacyjne narzędzia, które sprawdzają się na dosłownie każdej imprezie. Wiemy, że na nasi kursanci stale z nich korzystają i bardzo je sobie chwalą, dlatego nie rezygnujemy z nich, a wręcz zaprezentujemy zupełnie nowe, które rozszerzą horyzonty.

 

3 ZABAWY Z CHUSTĄ ANIMACYJNĄ DLA MŁODZIEŻY

Chusta zwykle kojarzy się z animacją dla najmłodszych. Na szkoleniu zaprezentujemy zabawy z użyciem tego rekwizytu, które będą atrakcyjne również dla nastolatków. Odkryjemy na nowo potencjał, jaki drzemie w tej kolorowej płachcie.

 

4 TAŃCE ANIMACYJNE

Nie wyobrażamy sobie naszego szkolenia bez bloku tanecznego. Wszystkie choreografie są naszego autorstwa, dlatego nie będą to odgrzewane kotlety animacyjne, wręcz przeciwnie! Zaprezentujemy tańce do najnowszych młodzieżowych hitów, których teraz chętnie słuchają nastolatki.

 

5 QUIZY

To nasza nowość, którą chcemy zaprezentować na szkoleniu. Klasyczna formuła quizu w zupełnie nowym wydaniu z profesjonalnie nagranym lektorem. Wystarczy włączyć play, a cały quiz będzie prowadził się sam. Jesteśmy przekonani, że to narzędzie zdobędzie równie wielu zwolenników co mixy.

 

6 GRY EKRANOWE

Gry ekranowe to animowanie uczestników za pomocą telewizora lub obrazu wyświetlanego z projektora. Może w nich uczestniczyć kilka lub nawet kilkadziesiąt osób jednocześnie. W tej edycji zaprezentujemy gry, które idealnie sprawdzą się dla młodzieży.

 

 

 

TERMINARZ SZKOLEŃ

21.09.2024
Katowice
649 zł
Weź udział
22.09.2024
Łódź
649 zł
Weź udział
28.09.2024
Gdańsk
649 zł
Weź udział
29.09.2024
Białystok
649 zł
Weź udział
05.10.2024
Bydgoszcz
649 zł
Weź udział
06.10.2024
Poznań
649 zł
Weź udział
12.10.2024
Zielona Góra
649 zł
Weź udział
13.10.2024
Wrocław
649 zł
Weź udział
20.10.2024
Warszawa
649 zł
Weź udział
26.10.2024
Rzeszów
649 zł
Weź udział
27.10.2024
Lublin
649 zł
Weź udział

GALERIA ZDJĘĆ

Masz pytania? Porozmawiajmy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI