MUZYKA,MIKROFON,
AKCJA 2

Kontynuacja kultowego szkolenia MMA

OPIS SZKOLENIA

Muzyka Mikrofon Akcja 2 – jest to druga odsłona szkolenia Muzyka Mikrofon Akcja, przygotowanego na podstawie bestsellerowej książki o tym samym tytule. Za co animatorzy tak bardzo pokochali tę książkę i szkolenie? Za to, że ich idea opiera się na organizacji zabaw dla dużej ilości dzieci z wykorzystaniem muzyki i mikrofonu. Pierwsza odsłona szkolenia MMA przybliża zagadnienia teoretyczne oraz ideę prowadzenia bali karnawałowych, pikników, festynów i innych tanecznych imprez. Szkolenie MMA 2 to zupełnie coś nowego. Podczas tego szkolenia teoria ograniczona jest do absolutnego minimum po to, aby skupić się na praktyce! W tym celu zostało wyselekcjonowane to co najlepsze ze szkolenia MMA i rozbudowane o zupełnie nowe, nietuzinkowe elementy.

JAKIE OTRZYMASZ KORZYŚCI?

PRAKTYCZNA WIEDZA
  • Zdobycie umiejętności w pracy animatora
  • Praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień
  • Gotowe narzędzia do pracy
WARTOŚĆ DODANA
  • Rozwój osobisty
  • Nawiązanie nowych kontaktów w branży
  • Motywacja i inspiracja do pracy
WSPARCIE PO SZKOLENIU
  • Dostęp do materiałów szkoleniowych
  • Dostęp do grupy na Facebooku
  • Certyfikat ukończenia szkolenia

DLA KOGO JEST SZKOLENIE?

Szkolenie MMA 2 przeznaczone jest dla osób, które chcą poszerzać swoje horyzonty i rozwijać swoje umiejętności oraz mają względem siebie wysokie wymagania. Szkolenie MMA 2 skupia się na praktycznym zastosowaniu nowych zabaw podczas animacji. Jest również alternatywą i poszerzeniem swoich umiejętności dla: wodzirejów, DJ’ów, nauczycieli, pedagogów, wychowawców na obozach i zielonych szkołach oraz wszystkich osób pracujące z dziećmi.

PROGRAM

Szkolenie trwa 8 godzin

Godziny: 10:00 – 18:00

1 TAŃCE ANIMACYJNE

Główny punkt szkolenia, który obejmować będzie całkowicie nowe choreografie z kategorii: mini disco, club dance oraz animation pop.

2 ZABAWY

Kolejne, nowe pomysły na prowadzenie zabaw, których przygotowanie zajmuje pięć sekund. Wystarczy włączyć muzykę i można zaangażować w animacje kilkaset osób jednocześnie.

3 MIXY MUZYCZNE

W tym bloku poznasz nowe mixy piosenek, tym samym będziesz miał gotowe narzędzia do wykorzystania podczas animacji na każdego rodzaju imprezie.

4 KONKURSY

To spora dawka nowych konkursów, które idealnie nadają się, by prowadzić je ze sceny.

 

UWAGA:

Dzień wcześniej (26.02.2022) organizowane jest szkolenie Muzyka, Mikrofon, Akcja 1, które odbędzie się również w Warszawie w tym samym miejscu.

Muzyka, Mikrofon, Akcja! – Warszawa 26.02.2021

 

Istnieje możliwość zapisania się na oba szkolenia w niższej cenie! Jeżeli chcesz zapisać się tylko na jeden dzień wybierz pierwszą opcję z terminarza, jeżeli na oba wybierz drugą.

 

Muzyka, Mikrofon, Akcja 1 26.02.2022 (1 dzień) – 299zł

Muzyka, Mikrofon, Akcja 2 27.02.2022 (1 dzień) – 299zł

Muzyka, Mikrofon, Akcja 1 + 2 26-27.02.2022 (2 dni) – 499zł

TERMINARZ SZKOLEŃ

27.02.2022
Warszawa
299 zł
Weź udział
Weź udział

GALERIA ZDJĘĆ

Masz pytania? Porozmawiajmy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI