NASZA HISTORIA

PASJA I MISJA!

PAN BUŹKA

BARTOSZ GEMBSKI - LIDER PROJEKTU

Na scenie iluzjonista, animator, komik oraz showman, wcielający się w postać Pana Buźki. W branży eventowej z kolei przedsiębiorca, trener szkoleń i pasjonat rozwoju osobistego. Stworzył kilka marek takich jak: Pan Buźka, Muzyka, Mikrofon, Akcja!, JoyStory, czy Entersi. Autor dwóch książek – Muzyka Mikrofon Akcja oraz Świetny Mikołaj, oraz siedmiu autorskich programów szkoleniowych. Twórca  popularnego talk show animacyjnego o nazwie Zanimowani na kanale YouTube oraz współorganizator pierwszej w Polsce konferencji dla animatorów Biznesowe Przesilenie.

MUZYKA MIKROFON AKCJA!

HISTORIA PRAWDZIWA

Marka Muzyka, Mikrofon, Akcja! sięga roku 2018, kiedy to ukazała się książka o tym samym tytule, napisana przez Bartosza Gembskiego. Zawarł on w niej ideę prowadzenia imprez bez użycia sprzętu animacyjnego, wykorzystując jedynie muzykę oraz mikrofon. Książka osiągnęła duży sukces i szybko stała się pozycją obowiązkową dla osób organizujących animacje zarówna dla dzieci, jak i dorosłych. Niedługo potem powstało szkolenie Muzyka, Mikrofon, Akcja, które było praktycznym uzupełnieniem wiedzy teoretycznej, zawartej w książce. W niecałe dwa lata, łącznie we wszystkich edycjach, wzięło w nim udział ponad 2000 animatorów w kilkunastu miastach w Polsce. Zainteresowanie rosło do tego stopnia, że powstała również kontynuacja szkolenia o nazwie Muzyka, Mikrofon, Akcja 2.

Obecnie Bartek poprowadził już 7 autorskich szkoleń, między innymi Świetny Mikołaj, Iluzja w Animacji, Trener Szkoleń czy Marketing w Animacji. Stale wymyśla kolejne kursy, dzięki którym może dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi animatorami. Jego celem i misją jest stale podnosić poziom animacji w Polsce, aby ta branża nieustannie się rozwijała. Pomagają mu w tym zaufane osoby, które w coraz większym stopniu stają się pełnoprawnymi trenerami i organizatorami wydarzeń. Dzięki temu Bartek może skupić się na tym co kocha najbardziej, czyli wymyślaniu kolejnych narzędzi i materiałów, mających ułatwić pracę animatorom.